Upravit stránku

Kolekce podzim, zima 2017/18
Elegantně sportovní bundy, kabáty a vesty  z autorských materiálů, doplněné širokou nabídkou kalhot a sukní, jsou hlavní nabídkou pro zimní sezonu. Tkanina se sametovým potiskem je vyráběna specielně pro Ateliér Donát. Manžety jsou jako u většiny našich kabátků tvarovatelné pomocí všitých drátů a légy se samy zapínají pomocí magnetů. Neotřelý vzhled modelům dodává ruční kolorování –  různé techniky leptového a pigmentového tisku. Kolekci doplňují žakarové i uni pletené kabátky a svetry, nově též basic žebrové šaty a pletené doplňky jako čepice, návleky ve stejném stylu.
Materiál kolekce:
Stretchová tkanina s autorským flockovým tiskem, žakarová autorská pletenina a tkanina, dutinový úplet. Materiály různých struktur - netradiční kombinace – neotřelý, osobitý vzhled.
Barevnost kolekce:
Potěšíme milovnice červené, černé a světlých barev  – celé spektrum od stříbrné přes světle šedou po grafitovou.
Pleteniny – kombinovatelná řada -  kabáty, kabátky, tuniky, vesty, svetry, basic šaty v žebrovém úpletu v základní barevnosti jako novinka
Nabídka modelů až do velikostí 5XL.Zimní bunda GERDA

Zimní bunda rovného střihu s řaseným límcem a zapínáním ke krku do roláku v různých kombinačních variantách. Manžety u rukávů jsou tvarované pomocí užitých textilních drátů, rovněž tak léga se zapínáním netradičně pomocí magnetů. Model lze dotvořit pigmentovým a leptovým tiskem, kdy ze sportovně elegantní bundy vzniká solitér.

1
2

Žakarové kabáty MINA, IVONA, INGRID

Barevnost- červená, šedá, stříbrnošedá
Dvou a trojbarevný žakarový úpletek vzniká na vícesystémových programovatelných strojích řízených počítačem. Jedná se o originální vzor. Kabáty z tohoto materiálu jsou velmi teplé, ale současně lehké. Mají nízkou navlhavost, tedy nevadí nějaká ta podzimní plískanice.

1
2

Zimní bundy PETRA a KARLA

Teplé zimní, ale přitom velmi lehké bundy a kabátky do nepříznivého počasí. Jsou velmi praktické, téměř nemačkavé, sportovně elegantní look je dosažen díky kombinaci elegantního luxusního materiálu se sametovým potiskem a materiálu s povrchovou úpravou, kdy výsledný efekt nám evokuje jakýsi gumový povrch.

1
2