Upravit stránku

MÓDNÍ SHOW 22.5. 2022 PODĚBRADY

Blíží se další z našich Poděbradských akcí.
Tentokrát se můžete těšit na autorskou módní přehlídku Ilony Donátové a Romany Krejčí a plno skvělé hudby. 

MISS ČESKÉ REPUBLIKY v Poděbradech

Přijďte si s námi užít víkend ve společnosti krásných dívek, hudby a módy. Finalistky MISS ČESKÉ REPUBLIKY navštíví město Poděbrady a naším úkolem bude zvolit jednu z nich tváří našeho lázeňského města.

Na akci bude bohatý program i pro děti, takže žádný strach, že se budou nudit. Užijí si plno zábavy a domů půjdou plni zážitků.

Budeme se na Vás moc těšit.

Tým Ateliéru Donát

PODĚBRADSKÝ RESTART 12.6. 2021

Pojďme opět začít žít! 

Dovolujeme si vás pozvat na akci, kterou pořádáme ve spolupráci s městem Poděbrady. Akce se koná 12.6. 2021 na Lázeňské kolonádě v Poděbradech. Těšit se můžete na místní kapely Crossband a Sendwitch, také uslyšíte nádherný hlas Jany Ryklové v doprovodu houslisty Alexandera Shonerta. V neposlední řadě se můžete těšit na módní přehlídku Poděbradských firem včetně Ateliéru Donát. Určitě se nebudete nudit a svou účastí ještě podpoříte Poděbradský psí útulek Haryk. 

Budeme se na Vás těšit. 

Poděbradská kolonáda plná hudby, zábavy a akce.

Srdečně Vás zveme na další poděbradskou akci na které se podílíme. Spojili se poděbradské firmy, obchody s oděvy a připravují pro Vás modní přehlídku, kde se ukáže to nejlepší z Poděbrad. Na programu je také hudba o kterou se postará Zoran Gajič, který představí španělské rytmy, operní pěvkyně Jana Ryklová v doprovodu houslového virtuóza Alexandra Shonerta. Celá akce je na podporu speciální školy v Poděbradech, kterou můžete také podpořit zakoupením tomboly. 

Určitě se nebudete nudit, těšíme se na Vás. 

Setkání plné žhavých módních novinek

Srdečně vás zveme na setkání plné žhavých, módních novinek, naposledy v tomto roce.
Můžete se opět těšit na příjemnou hudbu, vánoční atmosféru s punčem a samozřejmě inspirativní přehlídku zimní kolekce v 15 a 17hod.
Hostem našeho odpoledne bude oblíbená herečka Naďa Konvalinková.

Budeme se na vás těšit. Váš tým Ateliéru Donát

Styl a Kabo v Brně

Tak už jsme doma a plnou parou jsme se vrhli do další práce (však to poznáte, balíky s objednávkami budou brzy na cestě :-)). 
Děkuji Vám všem za přízeň a objednávky. Moc jste mě potěšili, že se kolekce líbily. Přeji chuť a odvahu do další práce!
Vaše Ilona.

Mitteldeutsche Mode Messe

5. 8. - 7. 8. Roztančená nálada
Kolekce se líbí. Jednodušší střihy v elegantně sportovním looku, pigmentový tisk s tématikou starých novinových článků, květin.. a hlavně navázali jsme na letošní úspěšnou lněnou kolekci. Modely se líbí, hlavně šaty a tuniky.. Chce se nám tančiit.! Tedy obrazně. V halách je vydýchaný vzduch, vedro a já po celodenním stání a chození po stánku, tedy vůbec žádné sportovní aktivitě, se cítím jako bych skládala uhlí. Ale stálo to za to. Vaše Ilona (snad se dostanu brzy zase na kolo)

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Benefiční FASHION SHOW

"Žena by měla být dvě věci: okouzlující a nádherná!" - Coco Chanel...
... a tak Vás s radostí zveme na Benefiční prázdninovou FASHION SHOW nebo-li "Letní posezení s pizzou a Proseccem v Ragú Locanda Italiana v Praze ve středu 12.7.2017 od 17 hod.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti