Upravit stránku

Sporty Women 28.4. 2019 Poděbrady

20. 05. 2019Ing. Ilona Donátová
Sporty Women aneb ženy v pohybu
Návrhářky Ilona Donátová a Romana Krejčí uvádí na trh kolekci Sporty Women - modely pro moderní ženu, která upřednostňuje pohodlí a volnost pohybu. Přehlídka proběhla tradičně v sále Lázeňské Kolonády v Poděbradech, sál byl zaplněný do posledního místa. A publikum mělo možnost vidět více než 130 modelů, ale také se zaposlouchat do zpěvu Jany Ryklové, užít si herečku Naďu Konvalinkovou, a populární moderátory z televize - Vendulu Krejčí, Aleše Cibulku, Jolku Krásnou. 
Pro dokonalost
Kolekce modelů z textilní kůže je šitá přímo na kůži. Modely jsou určené ženám, které mají rády pohyb a podle toho vypadá i jejich postava. Legíny, topy, úzké krátké sukně, které nic neskryjí, ale návrhářky přeci jen hodily záchranné lano v podobě dlouhých vest (s rukávy i bez nich). Tyto kousky oblečení výborně doplňují modely, které kopírují tělo. Vše v barvách metalické bílé, růžové, šedé až antracitové.
Pro pohodlí 
Velký ohlas měla kolekce z lněných materiálů v barvách bílé, béžové, černé a lnu s abstraktním potiskem. Přírodní len je v kolekcích Ateliéru Donát nejčastěji používaným materiálem. Velmi pěkně vyznívá kombinace různých barev lněných látek, které postavě dodávají ty správné křivky. Nechybí ani trojrozměrné nášivky, které modelům zajistí punc jedinečnosti. V nabídce jsou šaty, sukně, kalhoty různých střihů, a velký výběr rozličně řešených - topů, tunik, vest, bolerek, vybere si prostě každá žena. Bonusem je, že jednotlivé kusy oblečení jsou snadno kombinovatelné. Ale tím to nekončí, volně na lněnou kolekci navazuje přízový program – svetry, vesty, kardigany různých délek, v barvách - bílé, červené, béžové - které se také velmi dobře hodí do páru se lněnými modely, ale zrovna tak můžete přízové kousky spojit s kolekcí marine, která byla na přehlídce také k vidění. Předváděla se kolekce pro léto a námořní styl prostě k tomuto období patří – návrhářky kombinovaly barvy bílou, červenou, modrou a sukně i bolerka měly zajímavé neotřelé aplikace.
Variabilita v hlavní roli
Přehlídka byla tradičně zakončená společenskými modely v barvách růžové, stříbrné, bílé. Převažovaly šaty, které se pro tyto příležitosti nejlépe hodí. Ale nechyběly ani společenské sukňové komplety. Návrhářky zvolily hedvábí v přirozené kreši a viskózový žoržet, transparentní s luxusním sametovým potiskem květinových vzorů. Doplňkovým materiálem je textilní kůže ve stříbrné, bílé a zlaté barvě. Mnohé ženy ocení, že oblečení je univerzální a vhodnými doplňky a spojením s jiným kouskem oblečení se hodí i pro letní večery nebo jako oblečení do zaměstnání. Variabilnost a praktičnost se modelům Ateliéru Donát nedá upřít.
Vzpomínání na sedmdesátky
Jedna linka nové kolekce AD vychází ze stylu 70-tých let – zvonové sukně, téčkové topy, šaty délek nad i pod kolena. Oblečení vhodné pro každý typ postavy. Prostě v této nové ucelené kolekci Ateliéru Donát, která je určená pro jaro-léto 2019, každá žena najde ten svůj oblíbený kousek – protože vybírat může z různých střihů kalhot, různých délek sukní – zvonové i rovné, horní díly kopírují postavu, ale také jsou ve stylu oversize, nalezne minimalismus, ale také umělecké kresby, aplikace. Jestli jste se minulou letní sezónu zahleděla do teplé zářivé žluté i ta se v kolekci Ateliér Donát objevily. Velkým módním hitem jsou dlouhé vesty z jemných materiálů, které nepřidávají na váze, naopak šikovně skryjí boky, pas a hodí se ke každému oblečení. Přijďte na prodejny Ateliéru Donát a přesvědčte se.
Na přehlídce v Poděbradech návrhářky představily také malou ukázku podzimních kabátků a palet v novém stylu, který není podbízivý, drží linku Ateliéru Donát, a přitom přináší nový rozměr 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti