Upravit stránku

Pravidelné přehlídky na prodejnách

Milé dámy připravujeme pro vás pravidelná setkání na našich prodejnách v Praze a Poděbradech. První z přehlídek proběhla v Praze ve Spálené ulici v říjnu. K vidění byla hlavně kolekce podzim/zima a soustředili jsme se především na osvětu týkající se materiálů, ze kterých jsou modely zhotovené. Záleží totiž na tom, abyste se v modelech cítily jako ve své druhé kůži. Jinými slovy, abyste je oblékly ráno a ještě večer vám v oblečení bylo příjemně a model stále vypadal, že jste si ho právě vzaly na sebe. Součástí každé přehlídky bude setkání se zajímavými osobnostmi, říjnovou přehlídku moderovala Naďa Konvalinková. V budoucnu plánujeme pro každou přehlídku zpestření – jako je autorské předčítání knihy, make-up art, výstavu kabelek, přednášku o bylinách, které působí jako antidepresiva apod. Prostě chceme, aby vám bylo s námi příjemně.

Úplety v první linii

V této sezóně dominují v kolekci Ateliéru Donát především úplety, které jsou praktické, hřejivé. Pouzdrové úpletové šaty, které máme v nabídce, jsou ve čtyřech barevných odstínech – černá, bílá, červená, šedivá. To jsou také hlavní barvy nadcházející zimní sezóny. Šaty se dají nosit se silnými punčochami, s legínami, ale také v kombinaci s kalhotami. Když si dáte do pasu tenký pásek, můžete je i nařasit a vytvořit z nich tuniku. Budou dobře vypadat i se sportovní bundou. Prostě je to takový kousek šatníku, který využijete v mnoha směrech. V případě, že máte obavy, že šaty  příliš obtahují bříško nebo hýždě, řešení je jednoduché – model doplňte vestou bez rukávů, která je také hitem sezóny. Úpletové šaty přímo vybízí k vrstvení, když je dobře volené, funguje jako retuš pro výchylky postavy, jak všichni dobře víte z našich textů a osobních setkání. Ovšem nejlepším řešením je, mít rád své tělo takové, jaké je. Úpletové šaty můžete kombinovat s dalším naším kouskem, a sice s pončem, které máme v nabídce v různých barvách a zajímavými originálními aplikacemi.

Kabátky a ponča před zimou ochrání

Pro všechny ženy, které milují originalitu, máme připravené ponča a kabátky se zajímavými aplikacemi, které jsou nakreslené rukou, takže každý kousek se stává originálem. Na řadě kabátků je i moderní zapínání formou magnetek. V zimním období se chce každý zachumlat do teplých kabátů a ty máme pro vás připravené. Tentokrát si vyberou i konzervativnější zákaznice. Tahle zima by měla být chladnější než ty předchozí, proto přijdou vhod i roláky, které na prodejně také najdete.

Klasika Ateliéru Donát v nových materiálech

Jestli jste si oblíbily naše dlouhé sukně a volné kalhoty, máme dobrou zprávu. Máme je opět vyvzorované jenom z jiných materiálů. Přijďte vyzkoušet. Víte, že když si uděláte radost něčím pěkným na sebe, budete ji šířit dál a dobrou náladu potřebujeme především. Nebo naši poukázku věnujte svým blízkým k vánocům, rádi vám s výběrem poradíme.

V módě se stále upřednostňuje vlastní osobitost, tedy originální poskládání vlastního outfitu. Což velice dobře koresponduje s tvorbou Ilony Donátové, která z velké části navrhuje své modely z materiálů, které jsou vyráběné na základě jejich požadavků na strukturu i barvu. Podstatná je vysoká kvalita a příjemné nošení tkaniny, samozřejmě i snadná údržba materiálů.

O termínech přehlídek na prodejnách budeme informovat na facebooku i webových stránkách, dostatečně v předstihu, abyste měli (protože zveme i muže) prostor si svůj čas naplánovat.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti