Upravit stránku

Jaro, léto 2014
Oprašme věci zdobené krajkou. Krajkou jsou zdobená obyčejná bavlněná trika, sukně, ale  krajka vytváří i originální vzory na halenkách a šatech.
Převažují přírodní materiály – bavlna, hedvábí, len, viskózové hedvábí v kreš úpravě z příze s vysokým zákrutem,viskózový i bavlněný  žoržet s florálním tiskem a jejich vzájemné směsi.  Barevně převládají přírodní tóny – křídově béžové v kombinaci s modrou, khaki s rezavou, různě syté odstíny modré, bílá, šedá až k růžové a nestárnoucí kombinace černobílá.

 Kalhoty
V této kolekci chci upozornit na kvalitní materiál, permanentní nabídku, na to, že zhotovíme jakýkoli střih (tzn. Momentálně nejdou kalhoty do zvonu, ale klientka je u nás může požadovat,.. nosí se snížené sedy, ale pokud někdo chce sed vysoký, je u nás správně,..standardní délka kalhot je 105-110cm, u nás dostanete i kalhoty 122cm,..)
Stěžejní nabídka a zároveň stálice nabídky ateliéru Donát. Zkrátka kalhoty jsou v dnešní době v kurzu, doplňují naše modely napříč kolekcemi,  nabízíme různé desény, různé materiálové kombinace a hlavně rozmanité střihy.
Základem šatníku jsou samozřejmě kalhoty černé, v naší nabídce najdete černé žakarové a černé s vytkávaným proužkem. Materiál je viskózová tkanina s 8%elastomerů (vysoké procento, proto kalhoty nevytlačují kolena a zároveň zužují). Garantujeme tvarovou stálost. Pro nadcházející období najdete v nabídce kalhoty s mramorovým a florálním tiskem na zároveň žakarové tkanině. Dále kalhoty v lehčí gramáži originálně tvarově řešené s nabírání a sklady.

Nahlédnutí pod pokličku
Tradiční nahlédnutí do kuchyně Ateliéru Donát, co se chystá a přichystalo pro nadcházející roční období, konkrétně zimu 2014/2015.

Digitální tisky na hedvábí , mix stylů – 50.léta
Modely Ateliéru Donát mají ženu osvobozovat, ukazovat ji hezčí stránku života a jí samé. Kdybyste malé holčičce dala na výběr červené a černé šatičky, které myslíte, že si vybere? Vyberte si také červené, nebo aspoň červené doplňky, předají vám trochu svého tepla i červeň do tváří. Nebát se barev je odvážné.
Kolekce jedinečných originálních šatů, halenek, kostýmků navržených z hedvábných tkanin jsou opravdovým originálem. Každý kousek je jen jediný, právě pro Vás

Svatební matky
Hlavním tématem Krajka. Elegantní, romanticky laděná kolekce určená pro slavnostní příležitost. Ilona Donátová navrhuje šik módu pro plnoštíhlé ženy, v  nabídce si však vybere každá žena, mladá, stará, štíhlá či plnějších tvarů.Originální neznamená nevkusný
„Vlastní styl neznamená podivný způsob oblékání, kterým na sebe každého upozorníte. Mít styl není o tom být za každou cenu výstřední. I když využijete jasných barev a netradičních kombinací, důležitá je harmonie celku. Styl oblečení musí vycházet zejména z vás samé, podtrhovat vaši osobitost a samozřejmě i potlačit nebo zcela skrýt nedokonalosti postavy,“

,,Sebekrásnější kus oblečení není sám o sobě ničím. Duši a lesk mu dodá až žena, která ho umí nosit,“

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti