Upravit stránku

Obočí dodává obličeji výraz. Mluvíme o hloubce a velikosti očí, ale zkuste si zabílit obočí, rázem se nám oči propadnou do hloubky. Podle viditelnosti obočí nás posuzuje okolí, dokonce se říká, že když je výrazné charakterizuje osoby dominantní, nebo aspoň jsou za dominantní přijímány svým okolím.

Jak nejlépe oči zvýraznit

S věkem obočí přestává růst…Proto si ho mnoho žen zvýrazňuje a přírodě pomáhá. Můžeme ho obkroužit tužkou, nebo měkčeji použít štěteček a stín na obočí. Další z možností je nechat si ho vytetovat, ale v tom případě je to téměř nevratná záležitost. A protože obočí by mělo korespondovat nejen s barvou očí, ale i vlasů, co potom když barvu vlasů změníme, nebo přijdeme k tomu, že by přeci jen mělo mít jiný tvar – blíž ke kořenu nosu, nebo naopak protažené za vnější koutky očí.

Nakreslete si obočí podle šablony

Upravené a dobře vytvarované obočí dodá naší tváři pěstěný vzhled. Pokud na nás v tomto případě příroda zapomněla, nemusíme zoufat. Na trhu se totiž objevila zajímavá novinka Beautiful Brows (krásné obočí). Bez problémů si můžeme s touto vychytávkou vytvořit minerálním pigmentem téměř bezchybné obočí během chvilky a bez cizí pomoci. Minerální pigment se nanáší štětečkem podle šablony, která je součástí balení. Je možné si vybrat ze tří šablon podle toho, která se k nám nejlépe hodí, která nejlépe ladí s tvarem našeho oka. Jak na to? Šablonu lehce přiložíme na obočí, aby co nejvíce chloupků prostupovalo, přičemž ji držíme ukazováčkem a prostředníčkem jedné ruky. Přiložený štětec namočíme do minerálního pudru a nejprve v protisměru růstu chloupků zvýrazňujeme obočí, potom štětcem táhneme i obráceně tedy od vnitřního koutku oka ke vnějšímu. Čím výraznější obočí chceme, tím táhneme víckrát. Opakujeme podle požadované, chtěné intenzity obočí.

Jestliže jsme udělali obočí příliš silné, máme ještě deset minut na to s barvou pracovat, tedy vatovou tyčinkou ubrat. Poté se barva zafixuje a stává se permanentní po dobu 24 hodin – je tedy odolná proti vodě a otěru. Součástí balení je i rozjasňovač, který se nanáší těsně pod obočí, aby oko ještě více vyniklo. Ale také tam naleznete perfektní pinzetu a štětce s přírodními štětinami. Vybírat se dá z pěti různých barevných odstínů, abychom se co nejvíc přiblížili naší barvě obočí, očí, pleti i vlasů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti