Upravit stránku

Doplňky hrají významnou roli

Doplňky byste rozhodně neměla podceňovat, protož dotvářejí váš styl.  Není potřeba se držet nějakých zajetých konvencí. Zkuste s nimi experimentovat. Jestli sama pořád chodíte v tmavých pastelových barvách, u doplňků vyzkoušejte „neonky“.  Stejně tak, když upřednostňujete konzervativní oblečení, malý „crazy“ doplněk vám dodá švih. Kde se tedy můžete dostatečně realizovat?

Kreativní můžete být nejen ve výběru barevnosti šátků a šál, ale i jejich neobvyklém uvazování. Samozřejmě existují přesné návody, jak šátek uvázat.  Ale lepší je, když přijdete na svojí vlastní variantu, jak si ho kolem krku ležérně, rafinovaně či koketně naaranžovat.  Ale šátek nemusíte mít jen kolem krku, zavázat si ho můžete kolem pasu, provléknout jím poutka u džínsů, nebo tak jen jedno poutko a šátek nechat viset. Stejně tak uvázání kolem zápěstí je pěkné, ovšem předpokládá to malý rozměr šátku. Můžete ho mít uvázaný i na kabelce, skutečně kreativitě se meze nekladou, jedinou podmínkou je, že to tak musíte cítit, aby to nepůsobilo neosobně. Šátkem v blízkosti obličeje můžete obličej rozzářit a hlavně tenhle doplněk, dokáže z vašeho starého oblečení udělat zcela nové.

Současná doba přeje bižutérii. Nebojte se velkých kousků, teď právě letí všechno, co je výrazné a mohutné. Lehce tak šperkem nasměrujete pozornost tam, kam potřebujete, respektive povede se vám odpoutat pozornost např. od širších boků, silných lýtek apod. I když milé dámy, proč si vlastně myslíte, že širší boky a silná lýtka nejsou pěkná? Je to přeci věc názoru. Náramky, náhrdelníky, prsteny, brože vám v každé případě umožní experimentovat a hledat sebe sama a o to jde v módě především.

Dávno je pryč doba, kdy platilo pravidlo, že kabelka má být stejné barvy jako boty. Teď můžete opravdu popustit uzdu své fantazie a vybrat si barvičku, která je vašemu srdci milá nezávisle na tom, jakou máte obuv. Právě teď na jaro – léto jsou módní veselé barvy - červená, oranžová, kiwi, žlutá, tyrkysová. Záleží jen na vás, která se vám líbí. Hezky vypadá, když máte kabelku ve stejném odstínu jako vrchní díl oblečení, ale stačí, když budete mít ve stejné barvě šátek nebo náušnice či pásek.

Botičky, která nemá pro ně slabost. Správně zvolené boty dokážou oblečení změnit z vycházkové varianty na večerní. Trendy je mít boty v kontrastu s oblečením, ale opět záleží hlavně na tom, jak to cítíte a chcete mít vy. Je to váš styl a vaše volba.

Přijďte se podívat do Ateliéru Donát, má právě teď v nabídce zajímavé šály a každá je originál.  Případně, když pošlete mailem svoji fotografii v modelu, který chcete šálou doplnit, pošleme vám nazpět ukázky šálek, které se k němu hodí.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti