Upravit stránku

Pravidla, která můžou pomoci při nákupu oblečení.

Chcete si v nejbližší době koupit něco pěkného na sebe?  Přečtěte si, na co byste při výběru měli upnout svou pozornost, aby to byl kousek právě pro vás. Je jasné, že se v něm musíte hlavně dobře cítit, ale existují určitá pravidla, která můžou pomoci. Zkuste je vyzkoušet.

Výstřihem modelujete obličej a šíji

Rozhodně se soustřeďte na výstřih, protože jeho tvar by vám měl pomoci vymodelovat obličej, a kdo by ho nechtěl mít tvarově souměrný. Obecně platí pravidlo, že když máte hranatou bradu, tvar bod bradou by měl být kulatý, opticky bradu zjemníte. Naopak máte-li bradu kulatější, výstřih by měl být do véčka nebo oválu.  Samozřejmě se tím nemusíte dogmaticky řídit. Navíc se tvar výstřihu dá vždycky ještě doladit a uzpůsobit doplňky jako jsou šátky, šály, bižuterie, vzory na oblečení apod.  Každopádně chcete-li, vybrat kousek oblečení přesně pro sebe, myslete i na to.

Délka horní dílu může výrazně pomoci postavě

Právě délka horního dílu může vylepšit proporce postavy. Co tím získáte, když se na ni soustředíte? V první řadě si můžete opticky prodloužit nohy a naopak. Vyberete-li si horní díl příliš dlouhý, ubere vám to několik chtěných centimetrů. Když jste malé postavy a chcete skrýt zadeček, hlídejte si, aby délka byla těsně pod něj. Vždy dobře uděláte, když zvolíte obuv, která nějaký ten centimetr přidá. Ostatně platformy jsou stále módní a dobře se na nich chodí, skoro stejně jak bez podpatku. Pomoci vám v tomto případě může i tunika, která má přední díl kratší. Naopak máte-li dlouhé nohy, velká prsa a málo se vám rýsuje pas, nebo máte bříško, můžete horní díl rozvlnit a protáhnout, aby postava působila proštíhleně a souměrně. Nejde o to něco skrývat, protože každá postava má své skryté kouzlo a zdaleka nemusí mít 90-60-90, ale umět rozumět sobě sama.

A s tím vším vám u nás na prodejně rádi poradíme. Horní díl zkrátíme tak, aby byl pro vaši postavu vyhovující.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti