Upravit stránku

Móda a oblečení jsou tu od toho, aby vám dělaly dny radostnější. Přiznejte se, že když někdo řekne, jak pěkně vypadáte, že vám ta halenka, sukně, šaty sluší, že se určitě usmějete a ve vnitřku celá pookřejete. Proto nehledejte důvody, proč to nejde, ale zaměřte se na to, proč si naopak každou sezónu pro radost koupit něco nového.

Já to nepotřebuji, raději něco koupím dětem

Pamatujte, že jen spokojená a sebevědomá maminka udělá děti šťastné.

Koupím si něco na sebe až zhubnu

No, to je právě chyba, sama sobě i druhým se musíte líbit už teď. A věřte, o kilech to není.

Stejně vypadám ve všem stejně a nikdo si mě nevšímá

Nejvyšší čas s tím něco udělat. Není váš šatník příliš konvenční, bez nápadů a odtržený od vás? Máte nějakou oblíbenou herečku, zpěvačku? Zkuste si koupit něco podobného, co má ona, do svého šatníku. Napodobte její styl.

Nemám na parádu peníze

Nemusíte si kupovat nic převratného. Stačí drobnost – šátek, korále, zajímavý top. Ušetřit můžete na cigaretách (zdraví škodí), jídle (občas se postit, je zdravé), službách (někdy i domácí práce jsou formou relaxace).

Stačí mi to, co už mám

To může být pravda, ale na druhou stranu – změna obměna šatníku, může přitáhnout další změnu. Znáte to, nic není samo o sobě.

Prostě se milé dámy opečovávejte, nikdo jiný to za vás neudělá. A maličkost někdy zahřeje duši víc, než velké plány a cíle.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti