Upravit stránku

Spodním prádlem všechno oblečení začíná

Všichni víme, že oblékání začíná u spodního prádla. Je dobré sledovat novinky v prádle, které nám mohou vylepšit a zdokonalit postavu. Dobře padnoucí podprsenka a tvarovací kalhotky, vylepší celkový vzhled. A jsou určitě důležitou ženskou zbraní. Navíc, a to je nejpodstatnější, když se na sebe podíváme do zrcadla v perfektně padnoucím prádle, budeme se sobě líbit, a to se odrazí pozitivně na našem sebevědomí. A sebedůvěra může přivanout zajímavé příležitosti. Co bychom tedy měli o prádle vědět?

Jak vybírat kalhotky

Je dobré si uvědomit, že i když je prádlo schované pod oblečením je vidět. Zvláště máme-li na sobě jemné nebo obepínající materiály. Ale i když je nemáme, dá se vytušit. Zaměřme se tedy nejprve na kalhotky. První chybou, kterou děláme, je to, že si kaťátka kupujeme zpravidla menší. Nejenže to tělu způsobuje nepohodlí, ale v úzké sukni, se potom nepěkně vyrýsují zářezy. Jaké možnosti výběru spodního dílu máme?

Jednak klasické kalhotky, které se mimochodem ve velké míře vracejí do módy, u kterých rozlišujeme především výšku sedu. Oblékáme-li kalhoty s nízkým sedem, měli bychom si k nim vybrat i odpovídající kalhotky. Ono je rozdíl – jestli je vykukování promyšlené nebo nechtěné. Když necháme vykukovat krajku, nebo správný odstín ladící k našemu oblečení, může to být i sexy. Ale když koukají kalhotky, které by měly zůstat schované, není to moc pěkné.

Boxerky, nebo kraťasy prostě kalhotky s nohavičkou,.i když se nezdá můžou být hodně sexy a prý podle nějakého průzkumu muži na ženách tyhle kalhotky rádi vidí. Nosí je ženy, které mají rádi pohodlí, jsou z prodyšných materiálů a vybírat můžeme i ze zpevňující řady. Na zpevnění můžeme použít i takový polo-overal, kdy nohavičky končí nad koleny a výše pasu je pod prsy. Zpevní to vaše tělo, a když si obléknete jemný úplet nevyrýsuje se vám každý varhánek. To tedy v případě, když vám o to jde.

String a tanga, mají na zadní straně jen tenkou šňůrku. Nosí se hlavně pod bílé oblečení, velmi dobře se kombinují s podvazkovým pasem. A v současnosti jsou u žen, zejména těch mladších ročníků velmi populární.

Na výběr podprsenky si vyhraďte dostatek času

Mnohem obtížnější než volba kalhotek, je nákup podprsenky. Pravidlo číslo jedna říká, že z košíčků by nemělo nic vyčuhovat tedy ani nahoře, dole či po stranách. Když se to děje, je potřeba pouze většího košíčku, obvod je v pořádku. Zapínání na zádech by mělo být rovné, nesmí připomínat luk. A ramínka by se neměly zařezávat ani padat. A ještě jedno upozornění, když vzpažíte, podprsenka by se neměla hnout, tedy vyhrnout. Ostatně nejlepší je nakupovat v malých specializovaných prodejnách, kde nám rádi poradí a věnují se nám. Nepočítejte s tím, že podprsenky je rychlá záležitost, musíte si na pořízení horního dílu vymezit dostatek času.

Když chceme plnější poprsí, oblékneme si podprsenku push-up zvaná „pušapka“ tvarované košíčky jsou uvnitř vyplněny pěnovkou a zvětšují objem našich předností až o dvě čísla. Mluví se o tom, že nejlepší jsou Victoria Secret, ale kvalitní zboží získáte i v jiných specializovaných prodejnách Podprsenka dokáže shromažďovat prsa – rozuměj vytvářet mezi prsy plný žlábek. Regulovanými ramínky doladíte zdvižení prsou. Celkově se vytváří kulatý tvar prsou.

Pokud chodíme pravidelně cvičit, měli bychom si pořídit sportovní podprsenku fixující prsa. Vyhovují mnohem více než ty pro denní nošení. Pravidelný běh tělu prospívá, ale prsa otřesy a natřásáním trpí, můžou mnohem rychleji ztrácet svůj tvar.

Velmi příjemné je bezešvé přádlo, které by nám nemělo v šatníku chybět. Je velice pohodlné, téměř jako druhá kůže, protože nikde netlačí a prakticky ho vůbec nevnímáme. Prostě přilne dokonale k tělu. A hodí se pro každý typ postavy. Oceníme ho hlavně, když máme na sobě tenké materiály. Protože rýsování prádla pod oblečením nepatří zrovna k ozdobám, které nutně musíme mít.

Oblékejme se tak, abychom se cítili pohodlně a přitom měli tělo pod kontrolou. A to jde velice snadno, když se dobře známe. Jedině když se budeme dobře znát, vybereme si to oblečení, které nás udělá přitažlivější.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti