Upravit stránku

Styl a Kabo ve Znamení Inovace a Elegance

Memory of the future

V rámci společenského galavečeru představila Ilona Donátová naši nejnovější kolekci s názvem "Memory of the Future" - inspirativní pohled na svatbu v roce 2050. Stříbrné kabáty v futuristickém designu spolu s něžnými svatebními šaty vytvářely překvapivý kontrastní soulad, který zaujal všechny přítomné.

Denní přehlídky

Denní přehlídky byly další atraktivní událostí, kterou si návštěvníci Stylu/Kabo nemohli nechat ujít. Třikrát denně měli možnost návštěvníci shlédnout komplexní přehled naší kolekce pro nadcházející zimní období, což přilákalo jak nové, tak stávající klienty.
 

1
2
3

Reprezentativní stánek

Naše reprezentativní stánky nabízely široký výběr modelů pro velkoobchodní partnery. Představili jsme kolekci pro zimu 2024, v níž dominují kabáty, bundy, halenky, šaty a tuniky. Zatímco na první pohled může působit dojem černé dominance, naše kabáty a bundy vynikají stříbřitě šedou, černo-červenou, červenou a oříškovou barvou. Stříbřitá se stává jedním z klíčových barevných prvků pro nadcházející sezónu a spojuje se s černou, růžovou a tyrkysovou, přičemž dokonce překonává zlatou. Šedostříbrná se v roce 2024 stává více než jen módním trendem - je to neodmyslitelný prvek.

V našem ateliéru jsou bundy a kabáty zvláštním ohlasem. Kromě výrazné barevnosti upoutává pozornost i zavazování v pasových liniích. Nabízíme kabáty jak dlouhé, tak krátké, a s důrazem na aktuální poptávku, se zaměřujeme na oboustranné varianty a vesty. Naše základní nabídka zahrnuje šaty, halenky a tuniky, které jsou barveny speciální technikou pigmentového oděru. Pro sezónu 2024 nabízíme širokou paletu barev, včetně meruňkové, světle zelené, růžové a stříbřitě šedé. Milovníci tyrkysové a fuchsiové si u nás rovněž přijdou na své, protože u nás jsou možnosti barevného zpracování neomezené. Zvláštní zmínku si zaslouží třešňově červená barva, která je hit sezóny 2024 a kterou můžete očekávat v naší nabídce kabátů, halenek, šatů a topů. Tento odvážný odstín dodá vašemu šatníku nezaměnitelný šmrnc.

1
2

 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti