Upravit stránku

Jak charakterizovat módu Ateliéru Donát? Je kreativní, hravá, optimistická, těžko se dá zaškatulkovat, protože modely navrhuje návrhářka, která nemá ráda konvenci a nenechá se zaškatulkovat do konformity. Rozhodně má hodně příznivkyň – zákaznic, o čemž svědčí i to, že je značka Ateliéru Donát na trhu už celých patnáct let.  A má samozřejmě i své odpůrce, kteří předhazují modelům jejich přílišnou zdobnost, mix materiálů, barevné kombinace apod. Přičemž v určitém směru je značka AD ve stejné lince, jako jsou modely Desigual nebo Smash, ale za podstatně nižší cenu a menším množství modelů, takže je víc originál a spadá do modelové tvorby a ne konfekce.

Proč mají tyto značky tolik obdivovatelek navíc u žen středního věku? Bude to tím, že za nimi ženy cítí originalitu, která o nich vypovídá, a souzní s jejich „já“.  Samozřejmě zastánkyně klasických kostýmků s bílými halenkami musí barevné eskapády označit jako nevkus a přehnanost a přeplácanost. Ale není spíš na straně žen zastávajících minimalismus naprostá absence kreativity a nepředvádí světu sešněrovanou a uťápnutou duši? Odpovědět si může každý po svém.

Modely Ateliéru Donát mají ženu osvobozovat, ukazovat ji hezčí stránku života a jí samé. Kdybyste malé holčičce dala na výběr červené a černé šatičky, které myslíte, že si vybere? Vyberte si také červené, nebo aspoň červené doplňky, předají vám trochu svého tepla i červeň do tváří. Nebát se barev je odvážné. Napište nám na mail, jaké barvy jsou ty vaše.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti