Upravit stránku

Tunika se v poslední době stává velmi oblíbeným oblečením a není čemu se divit. Protože právě tunika dokáže s postavou dělat divy. Určitě váš šatník obohatí. Skvěle vypadají s kalhotami i sukněmi. Zhotovují se z nejrůznějších materiálů. Můžou být s dlouhými, krátkými rukávy, ale i na ramínka. Jejich délka je také rozdílná, hodně módní jsou cípaté tuniky, které jsou delší po stranách, nebo naopak mají delší zadní díl a přední je zkrácený. Můžete zvolit materiál, střih a délku, která bude vyhovovat právě vám. Nosí se do společnosti, zaměstnání, ale i o volných chvílích. Tunika je prostě neskutečně pohodlná a praktická. Dá se říct univerzální kousek oblečení, který by vám v šatníku neměl chybět. Oblékají je štíhlé, silné i těhotné. Žena si prostě s tunikou rozumí.

Kolekce Ateliéru Donát hodně na tunikách staví, právě proto, že jsou praktické a ženám sluší. Můžete jimi bez problému zakrýt širší boky, zvýraznit nebo znevýraznit prsa. Máte nevýrazný pas? Potom to vyřeší tunika se zvýšeným pasem, těsně pod prsy.  Tunika má mnoho stylů může být laděná vyloženě společensky nebo sportovně s kapucí. V obchodě Ateliéru Donát naleznete nepřebernou škálu tunik -  jak do střihu tak barvy.  V prodejně vám poradí, jaká tunika se pro vás hodí.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti